Nowy sezon Fitness już od 11 września!

W związku z zakończeniem wakacji i końcem cyklu darmowych treningów plenerowych, podczas których spotkaliśmy się w miejskiej scenerii (3 razy w tygodniu), chcielibyśmy podziękować Gminie Śrem za wsparcie tego projektu a wszystkim uczestnikom za udział i tak wysoką frekwencję na zajęciach. Tym samym informujemy, iż w przyszłym tygodniu odbędą się jeszcze dwa ostatnie spotkania plenerowe:

  • wtorek – godzina 19:00
  • czwartek – godzina 19:00 – Zakończenie cyklu letnich treningów plenerowych.OBECNOŚĆ OBOWIĄZKOWA 🙂

Już 11 września wracamy z zajęciami grupowymi w Gimnazjum nr 1 w Śremie. Z uwagi na przesunięcie zakończenia prac remontowych, do obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a wrócimy na początku listopada. Aktualny grafik zajęć pojawi się w panelu klienta na początku przyszłego tygodnia, o czym poinformujemy na naszym profilu facebookowym. Dodatkowo informujemy, że siłownia pracować będzie w normalnym trybie. W przypadku, gdyby chcieli Państwo korzystać jednocześnie z siłowni i zajęć fitness prosimy o kontakt pod numerem – 887 888 214.

Na zajęcia fitness obowiązywać będą miesięczne karnety w następującej cenie:

  • 79 zł – normalny – karnet open
  • 65 zł – ulgowy – karnet open

Informujemy, że karnety te obowiązują od 11 września do zakończenia treningów w szkole. Podczas zajęć w Gimnazjum nie będą honorowane karty benefit, fit-profit oraz ok system. Karnety do kupienia tylko i wyłącznie w kasie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Informacje pod numerem 887 888 214 lub 662 563 068.

Już wkrótce zaczniemy informować Państwa o nadchodzącym wielkimi krokami powrocie do obiektu sportowego przy ul. Staszica 1a, za którym tak wszyscy tęsknimy. Prosimy więc o cierpliwość i zapewniamy, że warto czekać 😉

Zespół Fitness Śremski Sport.

Skip to content