Ekstrakt z pestek afrykańskiego mango – przełom w odchudzaniu

Robi furorę w całych Stanach. Zrewolucjonizował rynek produktów wspomagających odchudzanie – mowa o tzw. african mango. Czym jest i jakie są jego właściwości?

Irvingia gabonesis – tak brzmi łacińska nazwa drzewa, którego owoce, a zwłaszcza nasiona, zostały od niedawna docenione w świecie dietetyki. Afrykańskie mango jest z pewnością, dla nas, Europejczyków, owocem egzotycznym, uprawianym w Środkowej i Zachodniej Afryce. Drzewa osiągają wysokość nawet kilkudziesięciu metrów, ale to właśnie owoce są najcenniejszą częścią tej rośliny. Są one niezwykłym bogactwem witamin, minerałów, drogocennych dla naszego organizmu kwasów. Zawierają w sobie moc antyoksydacyjną witamin C i E, witaminę B6 i K, prowitaminę A, ponad to potas, miedź, karotenoidy, siedemnaście aminokwasów, kwas omega 3 i 6, a także polifenole. To właśnie te ostatnie związki roślinne maja niezwykłą moc i są wykorzystywane i stosowane w przypadku wielu schorzeń i chorób. Bogactwo i skumulowanie w jednej roślinie tylu dobrych dla naszego organizmu składników o określonej specyfikacji, powoduje, że  nasz organizm jest chroniony przed powstawaniem kolejnych komórek tłuszczowych, dzięki zwiększonej wrażliwości na insulinę i lektynę –hormonu odpowiedzialnego za regularność i częstotliwość spożywania pokarmów.

Owoc african mango zyskał niezwykłą popularność, zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, dzięki jednemu człowiekowi. Mowa o doktorze, który na własnym ciele wypróbował działanie suplementów zawierających ekstrakt z owocu mango. Doktor Oz docenił niezawodność i pomyślność przebytej kuracji (w sumie podczas kilkutygodniowej kuracji doktor schudł 7 kilogramów, a to wszystko bez znaczącej zmiany trybu życia czy sposobu odzywania) i postanowił podzielić się sposobem na zrzucenie zbędnych kilogramów i redukcję tkanki tłuszczowej popularnym TV show. Program Oprah’y Winfrey jest niesamowicie popularny w Stanach Zjednoczonych, zatem nie dziwi fakt, jak wielka rzesza chętnych do skorzystania z podobnej kuracji odezwała się po programie do doktora.

Suplementacja preparatami zawierającymi ekstrakt z nasion african mango jest doskonała dla wszystkich tych, którzy chcą stracić zbędne kilogramy. Wielu z nas od dłuższego czasu próbuje pozbyć się nadmiaru swojego ciała, tłuszczu czy ciążących kilogramów. Niestety, sama dieta nie zawsze jest wystarczająca. Warto w takim przypadku sięgnąć po preparaty zawierające afrykańskie mango. Takie zdrowe odchudzanie jest odpowiednie także dla kobiet – młodych mam, które po porodzie nie zdołały powrócić do dawnej wagi i figury. Także czynniki jak np. choroby, brak czasu na aktywność fizyczną, siedząca praca szczególnie wzmagają możliwe pojawienie się dodatkowych kilogramów. Tabletki na odchudzanie, których składnikiem jest afrykańskie mango pozwolą w niedługim czasie i bez zbędnych wyrzeczeń pozbyć się niechcianych „przyjaciół” z naszego organizmu. Oczywiście, warto wziąć pod uwagę to, że ich siła połączona z odpowiednio zbilansowaną dietą, ćwiczeniami sportowymi i wszelką codzienną aktywnością, da znacznie lepsze rezultaty w krótszym czasie.

African mango wspiera odchudzanie – prócz doktora Oza wiedzą o tym osoby podążające jego śladem i powielające sukces w utrzymaniu dobrej figury. Na rynku istnieje wiele preparatów zawierających ten cenny ekstrakt, jednak warto skorzystać z najlepszej oferty. Strona africanmango180.com oferuje produkt, który zawiera silne stężenie certyfikowanego ekstraktu owocu, duża liczba tabletek opakowaniu wystarcza na aż dwa miesiące stosowania. Proponowane promocje i prezenty do każdego zamówienia odciążą nasz portfel. Warto przejrzeć również opinie klientów – A tych zadowolonych z produktu od Vital Progres jest naprawdę bardzo wielu.