Street Workout GP 2017 – ostatnie starcie !

W sobotę 26 sierpnia o godz. 17:00 na Plaży Miejskiej w Śremie odbędzie się ostatni z cyklu 3 testów siły, sprawności i wytrzymałości. Zawody jak poprzednio przeprowadzone będą na placu do Street Workout’u. Poniżej prezentujemy regulamin techniczny zawodów oraz zapraszamy wszystkich na wydarzenie. Informujemy również, że finałowe konkurencje wykonywane będą z dodatkowym obciążeniem, którego ciężar podany zostanie w dniu zawodów, natomiast nie przekroczy 20 kg.

Przed zawodami prosimy o zapoznanie się z regulaminami: Regulamin Śrem Street workout – 2017 III oraz Regulamin techniczny Śrem Street Workout – III.

Klasyfikacja generalna dostępna: TUTAJ

Jeżeli chodzi o konkurencje na ostatnim z cyklu GP, zawodnicy wykonywać będą następujące konkurencje:

  • MUSCLE UP
  • POMPKI SZWEDZKIE (DIPY) Z OBCIĄŻENIEM
  • PODCIĄGANIE NA DRĄŻKU Z OBCIĄŻENIEM

Już dziś z kolei informujemy, iż na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmy sieć sklepów Malibu, sklep sportowy Your Suplements.

Serdecznie zapraszamy wszystkich na zakończenie cyklu zawodów „Lato na sportowo” na plaży miejskiej, które odbędzie się 26 sierpnia, gdzie po raz kolejny w Śremie zobaczymy turniej Rugby na plaży oraz ostatnie podsumowujące Street Workout Grand Prix!

Skip to content