Wakacje na sportowo 2017

Uroczyste zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim długo wyczekiwane wakacje już w najbliższy piątek. W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zajęć sportowo-rekreacyjnych czyli treningi plenerowe oraz trzy edycje turniejów sportowych na plaży miejskiej ! Szczegóły akcji „wakacje na sportowo” prezentujemy poniżej.

Treningi plenerowe

Z początkiem czerwca wystartowaliśmy z kolejną edycją letnich treningów plenerowych, zajęcia odbywały się w każdy poniedziałek, natomiast już od przyszłego tygodnia Spółka Śremski Sport przygotowała dla Was trzy darmowe treningi plenerowe prowadzone rotacyjnie przez instruktorów fitness, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek na godzinę 19:00 oraz w soboty na godzinę 10:00. Dokładne miejsca spotkań ustalać będą instruktorzy i informować będziemy o nich na zajęciach oraz na naszym profilu facebookowym w wydarzeniach tworzonych specjalnie na tą okazję. Najbliższy trening już we wtorek 27 czerwca o godzinie 19:00 – miejsce spotkania to plac street workout w Parku odlewników. Zapraszamy!

Turnieje sportowe

Dodatkowymi atrakcjami będą turnieje, które jak co roku odbywać się będą na plaży miejskiej w Śremie. Zorganizowane zostaną zawody street workout, turniej siatkówki plażowej, piłki nożnej tzw. beach soccer oraz beach rugby o puchar Burmistrza Śremu. Turnieje będą mieć charakter amatorski, a odbywać się będą w następujących terminach:

01.07.2017  – Turniej Street Workout GP I 2017  oraz turniej siatkówki plażowej

29.07.2017 – Turniej Street Workout GP II 2017 oraz turniej beach soccer

26.08.2017  – Turniej Street Workout GP III 2017  oraz turniej w rugby na plaży

Wszystkie w/w zajęcia są bezpłatne i będą prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorską. Dla najlepszych drużyn w turniejach przewidziane są nagrody. Warunkiem uczestnictwa dla osób niepełnoletnich będzie przedłożenie zgody rodziców bądź opiekunów na udział w zajęciach. Regulaminy poszczególnych wydarzeń dostępne będą na stronie www pod informacjami z poszczególnych wydarzeń.Szczegóły już wkrótce! Zapraszamy!

Skip to content