TRENINGI PLENEROWE

23 czerwca w większości szkół nastąpi uroczyste zakończenie roku szkolnego, a wraz z nim zakończą się zajęcia fitness w Gimnazjum nr 1.Zaczęliśmy więc ostatni miesiąc treningów na malej sali w szkole, w piątek 23 czerwca odbędą się tam ostatnie zajęcia w tym sezonie. Remont w Śremskim Sporcie nadal trwa, natomiast zakładany wcześniej wiosenny powrót na sale w obiekcie przy ul. Staszica 1a niestety wydłużył się do września 2017.

Dla wszystkich osób chcących korzystać z zajęć fitness do zakończenia roku szkolnego przygotowaliśmy dodatkowa opcję karnetową – karnet dwutygodniowy w cenie 40 zł. Karnety do kupienia tylko i wyłącznie w kasie Śremskiego Sportu przy ul. Staszica 1a. Informacje pod numerem 887 888 214 lub 662 563 068

Informujemy również, że już z końcem maja (29.05) ruszają DARMOWE OTWARTE TRENINGI PLENEROWE!!! Do końca roku szkolnego w każdy poniedziałek o godz. 18: 00 na boisku w gimnazjum nr 1, razem z naszą trenerką Martyną, będziecie mieli okazję poćwiczyć na świeżym powietrzu. Darmowe treningi w plenerze zostaną przedłużone na okres wakacyjny i odbywać się będą we wtorki i czwartki ( godzina i miejsce zostaną podane już wkrótce) oraz w soboty o godzinie 10: 00 w okolicach placu street workout na plaży miejskiej w Śremie. Treningi będą bezpłatne, poprowadzą je instruktorzy Fitness Śremski Sport.

Zapraszamy!

Skip to content