Zapisy do 6. Mróz Śrem Półmaratonu wystartowały!

Zapisy do 6. Mróz Śrem Półmaratonu wystartowały w dniu dzisiejszym! Przypominamy że bieg odbędzie się 18 czerwca 2017 r., tym razem w niedzielę.

Jeżeli lubisz bardziej kameralne imprezy biegowe to zapraszamy do nas – trasa z atestem, wzorowa organizacja i brak ścisku podczas pokonywania kolejnych kilometrów oraz powtarzająca się od pierwszej edycji „tropikalna pogoda”, która weryfikuje przygotowanie do zawodów niejednego biegacza to cechy, które wyróżniają nasz bieg. Trasa śremskiego półmaratonu w tym roku pozostanie taka sama, zmianie ulegnie tylko miejsce startu, które przeniesione zostało na ulicę Grunwaldzką w Śremie – okolicę Parku Odlewnika. Pozostała część trasy, jak w latach poprzednich wytyczona została w lewobrzeżnej części Śremu, przebiega przez miejscowości Gaj, Krzyżanowo i Błociszewo i zamyka się w jednej pętli. Na trasie jak zawsze dodatkowe punkty nawadniania oraz kurtyny wodne czyli elementy, które są niezbędne podczas czerwcowych zawodów.

Startujemy 18 czerwca roku o godzinie 9:00, liczba miejsc jest ograniczona, wynosi 950 i gwarantuje wszystkim zawodnikom swobodę podczas biegu, a jednocześnie daje poczuć ducha rywalizacji i dobrej zabawy. Co roku staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających biegaczy. Tegoroczną nowością będzie klasyfikacja drużynowa. Jeśli stanowicie grupę minimum 3 zawodników i/lub zawodniczek możecie zarejestrować się jako drużyna i być ujęci w tej kategorii. Chcemy w ten sposób urozmaicić rywalizację nadając jej także innego, atrakcyjnego wymiaru. Informacje odnośnie klasyfikacji drużynowej znajdziecie w §7 – punkt 12 Regulaminu.

Informujemy również, że zawodnicy, którzy zgłoszą się i dokonają opłaty startowej od dziś – 28 lutego do poniedziałku 22 maja 2017 r. mają gwarantowany pakiet startowy a w nim jako główny „gadżet” koszulka typu singlet (unisex). Poniżej prezentujemy grafikę z wymiarami, po to abyście wiedzieli jaki rozmiar wybrać podczas rejestracji! Jeżeli chodzi o projekt koszulki, potrzymamy Was jeszcze w niepewności!

Rozmiary koszulki unisex
Klasyfikacja drużynowa
Skip to content