Postępy w pracach – śremska pływalnia

Witamy! Po raz kolejny przedstawiamy Wam zdjęcia z postępów prac na terenie obiektu. W ostatnim poście byliście Państwo świadkami powstania metalowej konstrukcji pod kawiarnię oraz salę konferencyjną. Olbrzymie metalowe belki spoczęły nad dawnymi trybunami, a w zamian powstanie dwupiętrowa, przeszklona od strony niecki basenowej kawiarnia z salą konferencyjną.

Równolegle z tymi pracami, wykonawca przygotowywał szalunki i zbrojenie pod nową plażę znajdującą się wokół niecki, demontował okna i konstrukcję aluminiową i stalową, zbudowaną pod koniec lat 90, która znajdowała się nad brodzikiem i zjeżdżalnią oraz zajął się wykonaniem fragmentu niecki pod brodzik w strefie rekreacyjnej. Dodatkowo wykonano ściankę niecki basenowej, m.in. tę, na którym już stosunkowo niedługo zostaną umieszczone słupki startowe 🙂 Na zdjęciach możecie również zobaczyć obiekt od strony Odlewni oraz fragment placu budowy wychodzący za lodowisko.

W najbliższym czasie dach nad basenem oraz konstrukcja stalowa nad dawnym brodzikiem i zjeżdżalnią zostanie rozebrana, a w jej miejscu powstanie zupełnie nowy dach oraz elewacja. Dodatkowo przed przyszłymi szatniami zostanie dokończona plaża, a wszystkie zbrojenia zostaną zalane wodoodpornym betonem. Idące zgodnie z harmonogramem prace nie zwalniają. Kolejna relacja już wkrótce, więc śledźcie naszą stronę!