Fitness Śremski Sport – startujemy 12 września !

Szanowni Klubowicze,

Już w przyszłym tygodniu startujemy z nowym grafikiem a w nim nowe zajęcia oraz nowi instruktorzy. Część informacji przekazywaliśmy już na naszym profilu facebookowym, natomiast chcielibyśmy wszystkie zaprezentowane tam newsy przekazać w jednej zbiorczej informacji.

Pierwszą nowością jaką Wam proponujemy to zajęcia skierowane do męskiej grupy naszych klientów czyli – BOKS grupa rekreacyjna – treningi odbywać się będą we wtorki i czwartki na godzinę 20:30, zajęcia poprowadzą dla Was Krzysztof Lewandowski i Patryk Klupś, zajęcia bokserskie dla kobiet odbywać się będą w środy również na 20:30, wieczorny blok zajęć uzupełniać będzie CROSS TRAINING, który przenieśliśmy na poniedziałek – godzina 20:30. W związku z tym w cenniku pojawił się dodatkowy karnet w cenie promocyjnej tylko na wieczorny blok zajęć.

Wracając do przeprowadzonej niedawno ankiety, która miała na celu dostarczenie informacji na temat najpopularniejszych zajęć oraz ulubionych instruktorów, zainteresowania zajęciami porannymi oraz weekendowymi, analizując ją – doszliśmy do następujących wniosków:

  • Wyniki badania wskazują duże zainteresowanie treningami personalnymi, co przyświadcza nas o tym, że coraz więcej osób zaczynających przygodę ze sportem potrzebuje konsultacji doświadczonych trenerów. Z uwagi na to przygotujemy i przedstawimy Wam w najbliższym czasie małą prezentację dotyczącą grupy naszych trenerów personalnych, którzy chętnie wprowadzą Was w świat treningu.
  • Prosiliście o zwiększeniem ilości zajęć typu TRX oraz Power Pump w okresie od poniedziałku do piątku co oczywiście uczyniliśmy sprawdźcie – TUTAJ
  • Zarówno oferta jak i całokształt funkcjonowania obiektu jest wysoko przez Was oceniana, a najpopularniejszymi jednostkami treningowymi są zajęcia ABT oraz Płaski Brzuch, które również dołożyliśmy do planu zajęć!
  • Pozyskaliśmy nowych instruktorów – Martynę Mostowską, która poprowadzi dla was zajęcia pn. Płaski brzuch oraz ABT dla początkujących oraz Macieja Szłapkę, który prowadził będzie zajęcia Music Bike.
  • Poprawiamy nasza ofertę pod kątem treningów weekendowych i już od października w soboty będziecie mieli do wyboru co najmniej trzy treningi. Poruszyliśmy też kwestię zajęć porannych, które również od października pojawią w terminarzu.
  • Poza tym nowe niższe ceny – sprawdź co się zmieniło….wpadajcie, na zajęcia, siłownię każdy znajdzie coś dla siebie – ZAPRASZAMY !

Sezon startuje 12 września – ZAPRASZAMY ! Szczegółowe informacje – 887 888 214.

Fitness Śremski Sport.

Skip to content