Wyniki konkursu i podsumowanie ankiety!

Szanowni Klubowicze,
W zeszłym tygodniu podjęliśmy inicjatywę przeprowadzenia analizy sytuacji w naszej strefie fitness obejmującej siłownię, strefę cardio oraz zajęcia grupowe. Sama ankieta łączyła w sobie przyjemne z pożytecznym, otóż każdy kto poświęcił małą chwilę dla nas i wypełnił warunki konkursu miał szansę na wygranie jednego z dwóch pakietów składających się z:
• karnetu Open Gold do naszej Strefy Fitness,
• vouchera do Don Giovanni o wartości 100 zł.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i udział w badaniach ankietowych dotyczących naszych usług, zajęć, a także innych wydarzeń. Z przyjemnością informujemy, iż dwa zestawy voucherów wygrywają:

  • Małgosia Urbaniak o adresie e-mail: go———-396@wp.pl
  • Mateusz Błaszczyk o adresie e-mail: ma—10@op.pl
    Po odbiór voucherów prosimy się zgłosić do kasy Obiektu Śremskiego Sportu od jutra, tj. 31.08.2016, w godzinach pracy obiektu.

Wracając do ankiety informujemy, że w badaniu wzięło udział ponad 150 osób, z czego zdecydowana większość to kobiety. Ankieta miała na celu dostarczenie informacji na temat najpopularniejszych zajęć oraz ulubionych instruktorów, zainteresowania zajęciami porannymi oraz weekendowymi. Analizując poszczególne odpowiedzi doszliśmy do następujących wniosków:

  • Wyniki badania wskazują duże zainteresowanie treningami personalnymi, zajęciami typu cross, a także zwiększeniem ilości zajęć typu TRX oraz Power Pump w okresie od poniedziałku do piątku, co oczywiście uwzględnimy w odświeżonym wrześniowym grafiku (start już od 12.09.2016!)
  • Najczęstszą uwagą co do braków usług okazują się być braki co do konsultacji dietetycznych 31,5% oraz masażysty 35%
  • Zarówno oferta jak i całokształt funkcjonowania obiektu jest wysoko przez Was oceniana, a najpopularniejszymi jednostkami treningowymi są zajęcia Płaski Brzuch (38,5%) oraz ABT (27,3%)
  • Postaramy się poprawić nasza ofertę pod kątem treningów weekendowych oraz treningów porannych, gdyż ankietowani wykazują duże zainteresowanie tymi zajęciami (odpowiednio 75% oraz 55,2%).

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział w naszej ankiecie, gdyż Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna i pozwoli nam poprawić jakość oferowanych przez nas usług.
Z poważaniem, Fitness Śremski Sport.

nowy-sezon---tydzien

 

Skip to content