Wypełnij i wygraj Karnet Open Gold oraz Voucher do Don Giovanni!

Szanowni Klubowicze,
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu klientów naszego klubu podjęliśmy inicjatywę przeprowadzenia analizy sytuacji w naszej strefie fitness obejmującej siłownię, strefę cardio oraz zajęcia grupowe. Jej narzędziem jest ankieta, która została stworzona dla potrzeb zapoznania się z poziomem atrakcyjności usług oferowanych w naszym klubie i adresowana oczywiście do Was! Celem przeprowadzanego badania jest również określenie zapotrzebowania na nową ofertę. Ankieta jest anonimowa, a pozyskane informacje posłużą w celach statystycznych.
Wśród klubowiczów, którzy odeślą czytelnie i kompletnie wypełnione ankiety oraz udostępnią i polubią post na naszym profilu facebook zostaną rozlosowane nagrody, które na pewno przydadzą się na rozpoczęcie nowego sezonu 🙂
Do wygrania dwa pakiety (dla kobiety i mężczyzny) składające się z:
• karnetu Open Gold do naszej Strefy Fitness,
• vouchera do Don Giovanni o wartości 100 zł.

Ankieta znajduje się TUTAJ i będzie aktualna do 29.08.2016 do godz. 20:00. Wyniki ankiety i komentarz ukażą się na naszej stronie internetowej 30.08.2016.
Zapraszamy i dziękujemy za pomoc!

ankieta2

Skip to content