Street Workout Grand Prix o puchar Burmistrza Śremu 2016

Zbliża się lato więc czas wrócić do cyklu Street Workout Grand Prix o puchar Burmistrza Śremu. Ponad rok temu kilkunastu śmiałków pokazało nam, w jakiej są formie oraz ile jest w stanie wytrzymać ich organizm aby zdobyć puchar dla najlepszego zawodnika GP. Kolejna okazja do tego będzie 25 czerwca podczas pierwszego w tym sezonie testu „sprawności, siły i wytrzymałości” ze Śremskim Sportem!
Pierwszy test składa się z 4 stacji, które dadzą odpowiedź na pytanie, czy Twoja forma już dzisiaj zasługuje na to aby mierzyć się z najlepszymi !!!
W tym roku Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Śremu Adam Lewandowski natomiast sponsorami wydarzenia są:
DRWAL POLSKI – sponsor główny.
ponadto – 77sport fit shop, Sieć sklepów Malibu, Restauracja Smaki Lata, Rebel Street Burger oraz sklep sportowy Sport Only !!!

Zakres ćwiczeń jakie będziecie musieli wykonać, biorąc udział w próbie znajdziecie tutaj – Regulamin Śrem Street workout – 2016 I

*Z uwagi na wiele zapytań z zewnątrz informujemy iż zawody Street Workout GP 2016 o puchar Burmistrza Śremu to cykl zawodów AMATORSKICH, których poza konkurencjami siłowo – sprawnościowymi nie palujemy konkurencji freestyle!
Regulamin z zakresu techniki wykonywanych ćwiczeń jakie będziecie musieli wykonać udostępnimy już wkrótce na facebooku

START: 25.06.2016 – 16:00 – Street Workout
Śrem – Plaża Miejska
Kolejne zawody z cyklu SW GP 2016: 16.07; 07.08; 27.08

Następna okazja do sprawdzenia swoich postępów będzie podczas kolejnego Beach Party 16 lipca 2016 ZAPRASZAMY!

Skip to content