Zmiany w regulaminach Strefy Fitness i Cardio

Drodzy Klienci,
od dnia 1 maja odświeżyliśmy regulaminy korzystania z zajęć fitness oraz strefy cardio. Aktualne regulaminy strefy fitness znajdziecie Państwo TUTAJ. Znajdziecie tam również formularz kontaktowy oraz kartę uczestnika zajęć do treningów personalnych.

Szczególną uwagę zwracamy na pkt. 19 oraz 20 regulaminu Strefy Fitness wprowadzający obowiązek wypisywania się z zajęć grupowych w przypadku kiedy złożą Państwo rezerwację, a z różnych przyczyn nie mogą się na nich pojawić. Dodatkowo zwracamy również uwagę na obowiązek potwierdzenia swojej obecności na zajęciach w kasie obiektu.

19. Klientowi, który zapisze się na zajęcia fitness i nie odwoła swojej nieobecności zostanie przyznana kara. Osobom posiadającym:

  • karnet miesięczny (Open Gold, Open Fitness, Aktywni 50+, Cardio) – ważność karnetu zostanie skrócona o 1 dzień (w przypadku powtarzającego się nieprzestrzegania regulaminu przyznana zostanie blokada rezerwacji co najmniej na tydzień),
  • karnet na 4/8 wejść – z karnetu ściągnięte będzie 1 wejście,
  • kartę Multi Sport – przyznana zostanie blokada rezerwacji na zajęcia na tydzień.

20. Rezygnację z zajęć można dokonać drogą internetową http://sremskisport.cms.efitness.com.pl/ poprzez zakładkę strefa klienta lub w wyjątkowych sytuacjach wysyłając sms podając imię i nazwisko oraz nazwę zajęć (np. Proszę o wypisanie z zajęć ABT – Jan Kowalski) pod numer telefonu 887 888 215 lub 887 888 218, najpóźniej 2 godziny przed zajęciami.

(Uczulamy, iż z uwagi na charakter pracy kasjer nie zawsze będzie miał możliwość wypisania Państwa z zajęć, za co nie ponosimy odpowiedzialności).

Pamiętajcie – w ten sposób możecie zwolnić miejsce innej osobie! Pozdrawiamy!

Skip to content