Nowi instruktorzy oraz nowe zajęcia w strefie fitness

Żeby sprostać oczekiwaniom naszych stałych klientów oraz nowych, których wciąż przybywa cały czas pracujemy nad naszym grafikiem w którym ponownie wprowadziliśmy kilka modyfikacji, natomiast spore zmiany szykują się w nim już od przyszłego tygodnia.

Nowe zajęcia:

  • ABS&CORE –  czwartek – 18:45.Trening poprowadzi Martyna Turajska.
  • ABT – czwartek – 19:45.Trening poprowadzi Marta Brzozowska.
  • MUSIC BIKE – piątek godzina 18:00 i 19:00. Trening poprowadzi Kamila Różańska.

(Istnieje możliwość skorzystania z pierwszych zajęć za darmo, informacje i zapisy pod numerem telefonu 887 888 214 lub 887 888 218)

Informujemy również o tym, że zajęcia Płaski Brzuch, które odbywają się w środy od marca na stałe prowadzić będzie Anna Sarnecka a także zajęcia Zdrowy kręgosłup prowadzone będą rotacyjnie co drugi tydzień ( zamiennie przez Laurę Kownacką, Annę Sarnecką oraz Sylwie Sapułę ).

Po raz kolejny uczulamy Państwa aby w najbliższym czasie zaglądać do grafiku zajęć fitness, gdyż z uwagi na wprowadzane nowości oraz pojawiające się rotacje kadrowe, mogą powstawać pewne niezapowiedziane przesunięcia lub zastępstwa.

Zmiany będą polegały przede wszystkim na przesunięciu godzin w których odbywają się zajęcia. I tak od przyszłego tygodnia pierwsze zajęcia w grafiku startować będą o godzinie 17:30, natomiast ostatnie o 20:30.Pozatym pojawi się kilka dodatkowych jednostek treningowych no i oczywiście kilku nowych instruktorów, informacje na ten temat poznają Państwo już wkrótce.

Za powstałe zmiany w grafiku najmocniej przepraszamy oraz obiecujemy, że do końca tygodnia wszystko będzie już uporządkowane.

Skip to content