Ruszyły zapisy na 5 Mróz Śrem Półmaraton

Oficjalnie informujemy, że w Sobotę 11 czerwca 2016 r. w Śremie odbędzie się najważniejsze święto biegaczy z regionu czyli 5 Mróz Śrem Półmaraton.Zapraszamy wszystkich do Śremu na „Tropikalną Połówkę” – czy wysoka temperatura dopisze i w tym roku ….okaże się już wkrótce!

Jeżeli lubisz bardziej kameralne imprezy biegowe to zapraszamy do Śremu – Trasa z atestem, wzorowa organizacja i brak ścisku podczas pokonywania kolejnych kilometrów to cechy, które wyróżniają ten bieg. Trasa półmaratonu Śremskiego została wytyczona w lewobrzeżnej części Śremu, przebiega przez miejscowości Gaj, Krzyżanowo i Błociszewo. Zamyka się w jednej pętli i pokonać będzie ją można piąty, ostatni raz ! Dlatego kto chce poprawić swój czas z lat poprzednich, lub kto nie zdążył jeszcze się sprawdzić na tej trasie ma na to ostatnia szansę, gdyż w przyszłym roku planujemy zmienić trasę naszego biegu.

Startujemy 11 czerwca 2016 roku o godzinie 9:00, liczba miejsc jest ograniczona, wynosi 950 i gwarantuje wszystkim zawodnikom swobodę podczas zawodów, a jednocześnie daje poczuć ducha rywalizacji i dobrej zabawy. Co roku staramy się zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających biegaczy. Tak będzie i w tym roku!

Niedługo ogłosimy pierwsze szczegóły dotyczące zawodów. Zapraszamy wszystkich do spróbowania swoich sił na 5. Mróz Śrem Półmaraton – formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj. 

Sprawdzajcie nasz profil facebook ponieważ z dnia na dzień przybywać będzie informacji na temat biegu !

Ze sportowym pozdrowieniem
Organizatorzy.

Skip to content