Zmiany w grafiku fitness

Żeby sprostać oczekiwaniom naszych stałych klientów oraz nowych, których cały czas przybywa w ostatnim czasie, na naszym grafiku wprowadziliśmy kilka modyfikacji. Z tego też powodu aby zachęcić Państwa do wypróbowania nowych form oraz przypomnieć o tych już istniejących, które przechodzą zmiany przygotowaliśmy promocję, która obejmuje następujący blok zajęć.

Nowe zajęcia:

  • CROSS COMBAT –  Poniedziałek – 20:45; Czwartek – 20:45.Trening poprowadzi Krzysztof Lewandowski.
  • BOKS DLA KOBIET – Piątek – 19:45.Trening poprowadzi Krzysztof Lewandowski.

(Istnieje możliwość skorzystania z pierwszych zajęć za darmo, informacje i zapisy pod numerem telefonu 887 888 214 lub 887 888 218 )

Zajęcia które są po małych modyfikacjach:

  • AEROBOX / STRENGHT&TABATA (zajęcia odbywają się w poniedziałki co drugi tydzień na zmianę) Poniedziałek – 19:45.  Trening poprowadzi Marta Skrzypczak.
  • TRX – Środa – 19:45; Sobota – 10:00. Trening poprowadzi Martyna Turajska.

Karnet na te cztery formy zakupić będzie można za jedyne 69 zł ! Promocja trwa do końca miesiąca. Dodatkowo informujemy o tym, że wtorkowe zajęcia BODY BALL na 19:45 od lutego na stałe prowadzić będzie Sylwia Sapuła. Po raz kolejny przypominamy o sobotnich zajęciach ABT, które od stycznia w każdą sobotę o godzinie 11:00  prowadzone są rotacyjnie przez naszych instruktorów fitness.

Uczulamy Państwa aby w najbliższym czasie zaglądać do grafiku zajęć fitness, gdyż z uwagi na wprowadzane nowości oraz pojawiające się rotacje kadrowe, mogą powstawać pewne niezapowiedziane przesunięcia lub zastępstwa. Za powstałe problemy najmocniej przepraszamy oraz obiecujemy, że do końca tygodnia wszystko będzie już uporządkowane 🙂

fitness-male

Skip to content