Nowości w grafiku fitness

Jak już zdążyliście zauważyć od lutego w grafiku pojawiły się dwie nowe formy zajęć. Od pierwszego lutego rusza Cross Combat natomiast Boks dla kobiet startuje już od 12 lutego  , zarówno w jednym jak i w drugim przypadku trening prowadził będzie Krzysztof Lewandowski instruktor Sportów siłowych oraz Sportów walki, trener Boksu w Śremskim Klubie Sportowym WARTA. Wszystkich chętnych zapraszamy!

CROSS COMBAT – Poniedziałek i czwartek godzina 20:45

Dlaczego CROSS ? – treningi typu CROSS to treningi wytrzymałościowo – siłowe, zmieniające tradycyjne postrzeganie fitnessu. Oparte są na zróżnicowanych intensywnych ćwiczeniach , co pozwala na osiągnięcie doskonałej kondycji i formy ciała. Jedną z podstaw Cross Training jest koncepcja “ruchów funkcjonalnych” takich jak przysiady, wykroki, podciąganie, które uruchamiają szereg stawów przy wykonywanych ćwiczeniach.

Dlaczego COMBAT ? – Zajęcia będą miały formę treningów obwodowych wzmacniających całe ciało, powodują wzrost siły i wytrzymałości .Opierać się będą o  zasady treningu siłowo – wytrzymałościowego przygotowującego do sztuk walki.

boks dla kobiet

BOKS DLA KOBIET – Piątek godzina 19:45

Boks nie jest tylko dla mężczyzn, to atrakcyjna forma ćwiczeń coraz bardziej popularna wśród pań. Dzięki treningom nie tylko zgubisz zbędne kalorie, nauczysz się prawidłowego zadawania ciosów, ale również poznasz obrony stosowane przed atakiem, przez co poczujesz się pewniej. To intensywny trening rozwijający wytrzymałość siłową, kondycję, siłę dynamiczną, szybkość, równowagę oraz koordynację ruchową.

ZAPRASZAMY !!!

Skip to content