24 Finał WOŚP już niedzielę !

Zapraszamy Was do udziału w 24. Finale WOŚP!!! Kwestujemy 10 stycznia 2016 roku!

Przypominamy, że 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 10 stycznia 2016! Tego dnia 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice polskich miast. Przez 23 lata działalności Fundacja WOŚP zakupiła sprzęt medyczny wydając blisko 650 mln zł zebranych w corocznych Finałach. Pieniądze zebrane podczas tego najbliższego zostaną przeznaczone na urządzenia medyczne dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

20160107_223346

Tradycyjnie Śremski Sport przyłącza się do akcji biorąc udział w letniej Zadymie w Środku Zimy 🙂 W biegu „Policz się z Cukrzycą” zobaczyć będziemy mogli reprezentację Fitness ŚS, która na zaproszenie Śremskiej Grupy Nieustannych Optymistów oraz stowarzyszenia Runner’s Power poprowadzi rozgrzewkę dla biegaczy, następnie po biegu będziecie mogli wziąć udział w maratonie Spinning podczas, którego będziemy „kręcić kołami aż do Warszawy”. Ponadto rozdawać będziemy darmowe wejścia do strefy fitness i na siłownię, natomiast zyski z wejść na lodowisko w godzinach od 13:00, 14:15 oraz 15:30 przeznaczone zostaną na WOŚP a polegać to będzie na tym iż zamiast opłat w kasie za wstęp proponujemy wrzucanie pieniążków do puszek WOŚP wolontariuszy, którzy owe wpłaty przyjmować będą przy wejściu na lodowisko ( minimum 5zł od osoby ).

Dodatkowo stowarzyszenie Runner’s Power oraz Śremska Grupa Nieustannych Optymistów Krówka Mała – organizuje po raz piąty w Śremie bieg „Policz się z cukrzycą”. Nazwa biegu nawiązuje do programu „Policz się z cukrzycą” prowadzonego przez Fundację WOŚP. Jest to niezwykłe wydarzenie happeningowe promujące zdrowy tryb życia oraz odżywiania. Jednak przede wszystkim jest to wyraz solidarności Polaków z osobami chorymi na cukrzycę. Bieg „Policz się z Cukrzycą” ma charakter happeningowy, rekreacyjny, dlatego zapraszamy do udziału Wszystkich, wraz z całymi rodzinami! Liczy się nie tyle wynik, co sam udział. Długość trasy wynosi ok. 2,5 km.

Start i meta biegu zostaną zlokalizowane na terenie Targowiska Miejskiego w Śremie przy ul. Grunwaldzkiej, natomiast bliższe informacje o biegu znajdziecie na profilu facebook – 5 Śremskiego Biegu Policz się z Cukrzycą.

W tym roku impreza odbywać się będzie na Targowisku Miejskim przy ul. Grunwaldzkiej w Śremie.

WOŚP
WOŚP
Skip to content