Przebudzenie Venus w fitness Śremski Sport

Śremski Sport przyłączył się do udziału w konkursie organizowanym przez EGO – Endermologia, a ściślej przez Panią Katarzynę Witkowską pomysłodawcę konkursu i właścicielkę salonu Ego – centrum kształtowania sylwetki. Jest to wyjątkowe wydarzenie polegające na tym iż z grupy kobiet zgłoszonych do konkursu wyłonione zostaną 2 zwyciężczynie, które wezmą udział wielkiej metamorfozie trwającej 100 dni, podczas której poddadzą się opiece czołowych specjalistów od wizerunku w Śremie. Zgłoszenia można było składać do 31 grudnia 2015, natomiast wyniki zostaną ogłoszone już za kilka dni tj. 10 stycznia. W całej zabawie Śremski Sport udostępnił Paniom biorącym udział w konkursie możliwość korzystania z zajęć fitness i strefy cardio zapewniając także uczestniczkom konsultacje profesjonalnego trenera fitness, który zadba o ich przygotowanie fizyczne.

Głównym pomysłodawcą i organizatorem Przebudzenia Venus w Śremie jest Pani Kasia Witkowska, która po 15 latach pracy jako menager w dużym koncernie farmaceutycznym postanowiła oddać się swojej pasji jaką jest dietetyka kliniczna, a w szczególności diety w chorobach autoimmunologiczne. Miłość do kosmetyków naturalnych skłoniła Panią Kasię do dalszej edukacji dzięki czemu w grudniu ubiegłego roku obroniła pracę dyplomową na wydziale chemii UAM w Poznaniu .Pani Kasia jest osobą o wielkim sercu, dlatego też chce poświęcić swój czas i pracę dla dobra Pań, które potrzebują swojego anioła stróża. Mentor, motywator, coach, stróż i przyjaciel – to tylko część funkcji, które Pani Kasia Witkowska weźmie na siebie dla dobra Przebudzenia Venus. Nasze wybranki po analizie składu ciała dostaną przygotowany specjalnie dla nich program odżywiania na 100 dni! Będą pod ścisłą opieką Pani Kasi i nie tylko…

Poniżej prezentujemy partnerów i sponsorów wydarzenia :
– EGO Poradnia Dietetyczna.
– EGO Endermologia- zabiegi kształtowania sylwetki.
– Atelier Salon Fryzjerski Adam Fiderowicz.
– JR Makeup Artist Joanna Różkiewicz- makijaż finałowy.
– EGO Centrum Kosmetyków Naturalnych.
– Anna Berdyszak- Ochocka –  sukienka.
– La Carla- salon obuwniczy.
– Śremski Sport- opieka trenera i karnety na zajęcia fitness.
– Milbrandt Medycyna Estetyczna.
– PAN Studio Przemysław Nadolny- sesje zdjęciowe.
– Dr n.med. Maciej Tomczak- stomatologia estetyczna.
– Centrum Medyczne Medeus- opieka lekarska.

Zapraszamy do śledzenia profilu facebook wydarzenia na którym znajdziecie Państwo wszystkie aktualności z przebiegającej metamorfozy.

Fitness Śremski Sport
Fitness Śremski Sport
Skip to content