TARGOWISKO ŚREMSKIEGO BABIŃCA

W dniu 13 grudnia 2015 r. w godzinach od 13:00 do 19:00  na sali gimnastycznej Śremskiego Sportu odbędzie się Targowisko Śremskiego Babińca , gdzie nie tylko będzie można wymienić się ubraniami, ale również sprzedać swoje ciuchy innym uczestnikom wydarzenia. Impreza odbędzie się pod hasłem wymień – kup i sprzedaj.
Babskie targi  – to nic innego jak lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce „swapping parties”. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą nabyć niepowtarzalną biżuterię czy wyjątkowe ubrania.

„Masz zbyteczne ciuchy, chcesz się wymienić, sprzedać lub oddać ? – nic prostszego ! Nie zwlekaj zrób przegląd swojej garderoby, sprawdź czy rzecz jest czysta, nieuszkodzona i zgłoś chęć do uczestnictwa w Targowisku Śremskiego Babińca.” – zachęca Pani Iwona Turajska  organizator wydarzenia na profilu facebookowym Śremskiego Babińca.

TARGOWISKO ŚREMSKIEGO BABIŃCA
TARGOWISKO ŚREMSKIEGO BABIŃCA

 

Drogie Panie zapraszamy do zgłoszeń, gdyż jest to niepowtarzalna okazja aby zrobić przegląd swojej garderoby i zaplanować czego chcecie się pozbyć. Sala będzie podzielona na box-y a  ilość miejsc jest  ograniczona. Zapisać się oraz szczegółowych informacji uzyskać można u organizatora pod numerem telefonu – 503 445 836.

Dodatkowo podczas imprezy Panie ze Śremskiego Babińca przeprowadzą zbiórkę darów dla dzieciaków z domu dziecka w Bninie (rzeczy, słodycze oraz produkty gospodarstwa domowego) Poza tym każda z uczestniczek będzie mogła zapoznać się z ofertą Fitness Śremski Sport, po to aby od nowego roku ruszyć wraz z trenerami fitness po swoje nowe Ja 🙂

Skip to content